"Vieta bez bailēm, kur viss pietiek"

14.-16.jūlijs

Atpūtas namā Pļavnas

Vieta, uz kuru šoreiz gribam pavadīt ir mīlestības ieskautā oāze Tevī, kur bailes vairs nedzīvo un visa pietiek. Kopā pasapņosim, kā ir dzīvot pilnības un pietiekamības sajūtā, izkāpjot no ikdienas ierastajiem pienākumiem, rāmjiem un priekšstatiem par savu varēšanu un dzīvošanu? Kāds Tu tur būtu, ko darītu, kā realizētu sevi esot tur? Tur nav jācīnās ar bailēm, nekas vairs nav jāpierāda, tur visa pietiek... Tas ir reizē brīnišķīgi un mulsinoši būt vietā, kur dzīvo Tavi patiesākie dvēseles sapņi.

Mēs - Ilze Elīza Palma un Laura Freimane aicināmTevi uz "Vieta bez bailēm" nometni!

Es, Ilze, pavadīšu Tevi garšas kārpiņu ceļojumā, kā arī elposim, kustēsimies, balstoties fizioterapijas, jogas un citu manu prasmju pavadībā;

Es, Laura, iekustināšu Tevi caur kustību, caur kontaktu, mijiedarbību, caur elpu, kas ļauj ieiet paplašinātā apziņas stāvoklī,


Šoreiz Tevi sagaida piedzīvojumu pilnas atdzimšanas elpošanas sesijas, pārsteigumu pastaiga un ēdiena baudīšana dabā, pirts vakars ar peldi dīķī un vārtīšanos pieneņu pļavās, ugunskurs ar rituālu, kā arī citas kustību, elpošanas un veseluma prakses, ar kurām no sirds dalīsimies. Ēdienkarte šoreiz īpaši garda un veselīga ar daudz zaļumiem, vietējiem dabas brīnumiem un citiem veģetāriem gardumiem.
  pieteikties  

Grupa arī šoreiz tikai līdz 16 dalībniekiem. Tāpēc piesakies laicīgi!
Cena 220 eur (iekļautas visas programmā paredzētās nodarbības, pirts vakars, dzīvošana un ēšana).
Lai rezervētu sev vietiņu pasākumā lūdzam pieteikties, nosūtot vārdu, uzvārdu, telefona numuru uz e-pastu veselibaskures@gmail.com, vai personīgi pie pasākuma vadītājām un iemaksāt pirmo iemaksu 100 eur apmērā.
Dzīvošana 1-3 vietīgos numuriņos, 2 reizes dienā veselīga, garšīga un bagātīga veģetāra maltīte, pārējā laikā būs pieejami svaigi augļi, dārzeņi, rieksti un tēja

Kur?

"Pļavnas"atpūtas vieta Drustos

Kad un Cikos?

14.jūlijā no 17:00

16.jūlijā ap 16:00

Izmaksas?

Cena 220 eur

Rezervācija 100 eur

"Mēs dzīvojam taisnīgā un tīrā pasaulē, kurā katram notiek pēc viņa domām" /V.Siņeļņikovs


 

Par mums 

Laura Freimane

esmu deju un kustību terapeite, kā arī Apzinātās elpošanas pasniedzēja/gids. Gatavojoties nometnei, pati esmu gājusi cauri nezināmajam, bailēm, paplašinājumam un vēl vairāk sajūtu, cik droši ir būt sev pašai un iet savu ceļu! Es ticu, nu dien’, ka varam būt, radīt un darīt, kā mums katram ir vislabāk tagad, tāpēc piedāvāju savu klātbūtni, lai iemiesotu šo pārliecību līdz kaulam arī Jums!

Ilze Palma

esmu sertificēta fizioterapeite, jogas pasniedzēja, dabiskas redzes atjaunošanas konsultante, padziļināti apguvusi dažādas elpošanas tehnikas un viscerālo terapiju. Visskaistākie dzīves ceļojumi man ir bijuši un joprojām ir uz vietu sevī, kur bailes nedzīvo, tur visa pietiek un nekad nepietrūkst. Sajūtu leiputrija un brīvības spārni, neatkarīgi no dzīves līkločiem. Tur impulsi rodas aiz mīlestības, ne vairs aiz sevis pierādīšanas vai kaut kā trūkuma, to realizēšana un darīšana ir vienkārši pati harmoniskākā ķermeņa un dzīves piedzīvošanas forma. Tu vairs nevari slinkot un nedarīt, jo piepildot savus sapņus un darot Tu jūties vienkārši vislabāk. Ķermeņa un gara vienotību var ne tikai zināt, bet piedzīvot. Un lai būtu godīgi – tur esot ir arī milzu atbildības apziņa par sevis radīto dzīvi un notikumiem. Ar prieku un pateicību par uzticēšanos arī Tevi pavadīšu šajā virzienā!!