Sajūtu kustība pārim var būt ar dažādiem mērķiem...

... , piemēram, kāds vēlas izveidot netipisku kāzu deju (netipisks nozīmē, ka tas nav valsis, bet tā ir radīta pārim, no viņu brīvām kustībām). Mērķis var būt arī iepazīt vienam otru caur neverbālu kustību, kā vēl mēs viens otru varam iepazīt, vai ko vēl es par otru nezinu, ko viņš/-a spēj izstāstīt ar ķermeni.

Kad pāris ierodas uz sajūtu kustību nodarbību, terapeite/skolotāja/pavadone, sauciet kā gribiet nemāca viņiem dejot! Bet gan caur uzdevumiem, caur sarunām, caur tēliem, caur kustību stāstiem paplašina kustību amplitūdu, ļauj piedzīvot kustību dažādību, mainību. Ļauj izdzīvot, pārdzīvot visas traumas, kas saistās ar vārdiem deja, atvadīties no tām, lai atļautu sev kustēties brīvi, radoši un nu jau baudīgi abiem kopā.


Sajūtu kustība jeb kustība kā terapija Pārim


Ieguvumi pārim no kustību terapijas:

  • kvalitatīvi pavadīts laiks kopā;
  • neverbālās komunikācijas piedzīvošana, atraisīšana;
  • ķermeņa elastības attīstīšana;
  • prieks par kopā būšanu;
  • iespējams jauna hobija izveidošana;
  • lielāka otra pieņemšana;
  • atbalsts, pacilātības sajūta un jaunas emocijas, kustoties kopā;
  • droša telpa, kur jūs varat būt jūs paši.

Nodarbību norise:

Nodarbība sākas ar sarunu, kur sajūtam katra vajadzības.

Pēc tam sākam iesildīt ķermeni, atslēgt prātu, pārslēdzoties uz radošumu, uz tēliem, metaforām. Dažādi kustību uzdevumi, kas palīdz atraisīties un sajust, ko gribās. Noslēgumā var būt saruna par piedzīvoto, apzināto.

Nodarbība ilgst 1-1,5h un tiek izmantota mūzika, ritms, balss, arī palīgmateriāli (lakati, šalles u.c. materiāli).

Vieta:

Rīga un Cēsis

Izmaksas:

90 eiro / nodarbība


Nora un KārlisDejošana pie Lauras ir visiem - gan tiem, kuriem ir gadu liela pieredze, gan tiem, kuri vēl nav iepazinuši šo skaisto nodarbi. Katra tikšanās reize ir īpaša ar kādu jaunu tēmu, uzdevumu vai kustību dejā un arī mūsu attiecībās. Visiem, visiem iesakām izmēģināt 🤍

Vēlos pieteikties

Lai pieteiktos nodarbībām vai uzzinātu vairāk par to norisi, atstāj savu kontaktinformāciju un es ar Tevi drīzumā sazināšos.

Zvani!

Ātrākais veids, kā pieteikties - zvani.

Tālruņa numurs - 26 465 537