Noderīgi par Apzināto elpošanu

Ievadlekcija

Online elpošanas JPC

Intervija

Īsumā par Apzināto elpošanu

Par deju un kustību terapiju

Kas ir deju un kustību terapija

Sadarbībā ar JPC

Bezmaksas ievadlekcija

Deju un kustību terapija Jauno psiholoģiju centrā

Iedvesmai

Brīnumi manā dzīvē

Kā Tu raugies uz Brīnumiem?

Par resursiem

Kas ir Tavi resursi?

Labās acis

Kā skatīties labi uz sevi un citiem

Daba, kā iedvesma

It is beautiful day!


Water dance!


Dance like nobody is watching!


Dance!


Ķermenis


Noderīgi resursi

Pārbaudīti speciālisti un prakses, kam vari uzticēties! Kādēļ tas ir svarīgi? Es pati nekad neeju pie speciālistiem, kurus man nav kāds ieteicis. Tādēļ ir šī sadaļa - lai Tev nav jāmeklē, bet zini, ka kāds ir pārbaudījis pirms Tevis.

Irēna Budreika ļoti profesionāli strādā arī ar sistēmiskajiem izkārtojumiem (Helingera metodi). Caur šo metodi ieraudzīt, kāpēc esmu tāds kāds esmu, kāpēc kaut kas dzīvē kustās vai nekustās uz priekšu! Droša vide, kur atrisināt arī sāpīgus, nesaprotamus jautājumus.

https://www.facebook.com/irena.budreika

Marta Kimonte ārkārtīgi autentiska personība, kura darbojas ar Ķīnas medicīnu - caur pēdu diagnostiku un masāžu; guašā masāža, kā arī banku terapija, ajūrvēdas galvas masāžu Čampi. Sniedz arī vispārīgas konsultācijas par tavu ķermeni, uzturu.

Sazinies marta.batbajarina@gmail.com, telefons +371 29 978 779

https://www.facebook.com/marta.batbajarina

Ilze Elīza Palma ir fantastiska fizioterapeite, kura izkustināts pat vissmalkāko, mazāko kauliņu, lai ķermenis pēc tam pats sastātos vietā. Kā arī online jogas pasniedzēja, mandalu dejā atraisītāja un sieviete intuīcija! Nu dien iesaku!

https://www.facebook.com/veselibaskures  

telr.nr. +371 29 179 465

Iesaku speciālisti Ilzi Ulmani Rudakovu, kura varēs gan nokonsultēt kā psihologs, gan strādā ar sistēmiskajiem izkārtojumiem (Helingera metode) un asociatīvajām kārtīm. Sajūtīga, profesionāla un ļoti forša! :)

Indra Ābele. Kustība = dzīvība. Sports - man tā ir saruna ar sevi, ieklausīšanās, sajušana, ļaušanās, apzinātība un atslābināšanās vienlaikus. Sajūta, ka spēj kontrolēt katru ķermeņa muskulīti, sajust, kurā brīdī tas pieslēdzas konkrētajai kustībai... Tas ir izaicinājums. Robežu noteikšana un pārkāpšana. Ja vēlies pievienoties, klikšķini @IndraAbeleSporto

Dzīves virsotne. Ja esi uzsācis sevis meklēšanas ceļu un vēlies sev atbalstu, gan teorētisku, gan praktisku, iesaku Transformācijas kursu pie Jāņa Brūna. Viņš vienkāršā veidā paskaidro sarežģītas lietas un atvērtā sirds atbalsta visskeptiskāko.

Tavs Restarts. Kaspars Vendelis ar RESTARTU. Biohakeris, kas nozīmē atrast starp daudzajām praksēm esenci. Mērīt rezultātus. Pastāstīs par gavēšanu, veselību kā procesu! Iesaku!

https://www.facebook.com/TavsRestarts

Cigun Artelis. Maija Veide Cigun Artelis veidojātaja ir superprofesionāla, vienkāršiem vārdiem  izstāsta sarežģīto un iemāca praktizēt ar prieku! Cigun kā dzīves māksla un kā Ceļš. Džun Juaņ cigun prakse, meditācija, dziedināšana un atveseļošana, ceļš uz sevi un atgriešanās mājās. Savā pasaulē.

https://www.facebook.com/search/top?q=cigun%20artelis

Atdzimšanas elpa. Dita Elksne, sieviete dieviete, cieši sajūt, kur ir iesprūdums, kā atbalstīt, lai atslābinātos un padotos savam sirds ceļam. Atdzimšanas elpošanas ieviesēja Latvijā.